Ušetrite čas a nakúpte online všetko pre vaše sviatočné chvíle

Nakúpte online všetko pre vaše pohodové sviatky

Veselé vianoce

Doprajte si viac času so svojimi blízkymi. Vianoce sa blížia, a tak sme pre vás a vašu rodinu pripravili ešte širšiu a štedrejšiu ponuku. Vďaka Tesco Online nákupom môžete vyčarovať atmosféru Vianoc rýchlo a jednoducho z pohodlia vášho domova.
Naša misia
Nakúpte tie najkvalitnejšie produkty online.

Pohodlne z domu

A teraz môžete mať svoj nákup doma už v deň objednávky s našou novinkou - doručením v ten istý deň. Táto služba je dostupná vo všetkých oblastiach doručenia na Slovensku. Našu ponuku stále zlepšujeme tak, aby sme na váš vianočný stôl priniesli len to najlepšie. Kvalitu a čerstvosť každého nákupu kontrolujeme dvakrát. Garantujeme rýchle a jednoduché riešenie reklamácií, pretože za kvalitou našich výrobkov a služieb si stojíme. Nie sú to iba prázdne reči. Všetko, čo potrebujete. Kedykoľvek. Aby ste si Vianoce mohli užiť naplno.
Naša vízia
Rýchle a pohodlné nákupy

Ten istý deň

Vyberte si z pestrej ponuky online, my vám nákup pripravíme a vďaka novej službe - Doručenie v ten istý deň si ho môžete vyzdvihnúť už aj dnes. Naša nová služba je pre vás dostupná už kdekoľvek! Ušetrite čas, nakupujte cez Tesco Online nákupy a nechajte si doručiť vašu objednávku v čase, ktorý vám najviac vyhovuje. Všetko čo potrebujete, kedykoľvek.

TESCO ONLINE

Staňte sa koordinátorom pomoci